GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

ViM uygulamasını indirerek veya üye olarak kullanmaya başlanması ile aşağıdaki şartlar kabul etmiş sayılır.

Veli bilgilendirme programı ViM'i kullanmak için internet sitesi veya mobil uygulama ile girilmesi bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan ViM sorumlu değildir. ViM, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

ViM'e üye olan kurumlar, öğretmenler ve ViM uygulamasını kullanan veliler mobil uygulama üzerinden döküman, görsel ve metin paylaşımı yapabilirler. Çocuklarla veya diğer konularda yapılan bu paylaşımlardan dolayı doğacak hiç bir hukuki sorumluluk ViM'e ait değildir. Paylaşımı yapan, yapılan paylaşımın her türlü sorumluluğunu kabul eder.

ViM işbu site/mobil uygulama ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede/mobil uygulamada sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi/mobil uygulamayı yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede/mobil uygulamada yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin/mobil uygulamanın kullanımı ya da siteye/mobil uygulamaya giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Bu internet sitesi ViM’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. ViM, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Mobil uygulamayı kullanırken oluşturulan şifreler kimse ile paylaşılmamalı, sadece kendiniz bilmelisiniz. Şifre paylaşımından doğacak herhangi bir olumsuzluk sorumluluğu kullanıcıya ait olduğunu kullanıcı kabul etmiş sayılır.

Mobil uygulamayı kullanan kişilerin kullandıkları bilgisayar, tablet, cep telefonu gibi cihazlardan kaynaklanacak virüs tarzı zararlı içerikler vasıtasıyla oluşabilecek her türlü sorunun kendilerine ait olduğunu kabul etmiş sayılırlar.

ViM bu internet sitesinin ve mobil uygulamanın genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, ViM markası ve diğer markalar, www.vimerkezi.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde ve mobil uygulamada bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin/mobil uygulamanın bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde/mobil uygulamada izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. ViM'in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

ViM, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.